Virtual DJ

Virtual DJ dla Mac

Jak miksować muzykę na Macu i zostać bożyszczem nastolatek

Virtual DJ to wirtualna konsoleta do miksowania piosenek w czasie rzeczywistym. Przyda się aby zabłysnąć na towarzyskiej zabawie tanecznej.Virtual DJ to potężne narzędzie umożliwiające odtwarzanie muzyki, dodawanie efektów specjalnych oraz płynne... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość współpracy z urządzeniami zewnętrznymi
  • Duży realizm
  • Liczne efekty specjalne
  • Łatwa obsługa

Wady

  • Brak

Doskonały
9

Virtual DJ to wirtualna konsoleta do miksowania piosenek w czasie rzeczywistym. Przyda się aby zabłysnąć na towarzyskiej zabawie tanecznej.

Virtual DJ to potężne narzędzie umożliwiające odtwarzanie muzyki, dodawanie efektów specjalnych oraz płynne przechodzenie między utworami. Program w realistyczny sposób odzwierciedla prace z dwoma gramofonami odtwarzającymi wczytane przez użytkownika utwory w formacie MP3. Program pozwala na synchronizację granych utworów, skreczowanie, zmianę prędkości oraz dodanie atrakcyjnych odgłosów.

Virtual DJ pozwala również na pracę z plikami wideo. Możne je odtwarzać na dodatkowym ekranie oraz zsynchronizować z odtwarzaną muzyką. Virtual DJ obsługuje technologie ASIO, która umożliwia współpracę programu z profesjonalnymi urządzeniami do tworzenia muzyki. Aplikacja może działać pod kontrolą specjalnych pilotów zdalnego sterowania przeznaczonych dla didżejów.

Jeśli chcesz zostać didżejem wypróbuj ten program. Ma potężne możliwości i jest łatwy w obsłudze.

Multi-Deck — możliwość pracy z wieloma gramofonami. Ulepszona obsługa tagów ID3. Zaawansowana obsługa wejść liniowych (Line-in).

Zmiany

  • Multi-Deck — możliwość pracy z wieloma gramofonami. Ulepszona obsługa tagów ID3. Zaawansowana obsługa wejść liniowych (Line-in).

Virtual DJ obsługuje następujące formaty

MP3, WAV, CDA, WMA, ASF, OGG, VDJ, VDS, MP4, M4A, AAC, AVI, MPG, MPEG, MWV, VOB, DIVX, ZIP

Najczęściej pobierane Muzyka i radio na mac

Virtual DJ

Download

Virtual DJ Free Home 7.4.6

Opinie użytkowników o Virtual DJ

Sponsorowany×